Doména .foundation

REGISTRACE NOVÉ TLD

.foundation domény

www.
.foundation
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pro většinu sociálních problémů existuje s největší pravděpodobností nadace (anglicky foundation), která poskytuje granty a finanční podporu na konkrétní projekty, ať již jde o vzdělání, sociální podporu, umění nebo třeba technologie. S novou generickou koncovkou FOUNDATION mohou nadační projekty snadno sdílet informace s potenciálními a současnými podporovateli. Doménové jméno .foundation je perfektní pro nadace z jakéhokoli oboru, např. afrika.foundation, rozvojovezeme.foundation, svetovymir.foundation nebo planetazeme.foundation. Doména .foundation je také vhodná pro internetové články a blogy, které se zabývají tématem foundation, např. nove.foundation, podpora.foubdation. S doménou FOUNDATION mají nadace unikátní možnost vytvořit jedinečný web, který věrně odráží jejich poslání.
Registrací domény .foundation získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .foundation!

Informace o doméně .foundation
Cena registrace 689 Kč  (833 Kč s DPH)
Jméno žadatele John Dale, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .FOUNDATION nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .foundation jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén