Doména .fish

REGISTRACE NOVÉ TLD

.fish domény

www.
.fish
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Rybolov byl vždy populární hobby i sport, nová doména FISH je tedy skvělý způsob, jak sdílet své zkušenosti a vášeň v oblasti rybolovu a rybářské živnosti. Doménové jméno .fish je pro svůj jednoznačný význam ideální pro společnosti, které podnikají v rybolovu a souvisejících oblastech, např. nazevfirmy.fish, morskeplody.fish nebo rybar.fish. Doména .fish je také vhodná pro internetové diskuze, fóra a blogy, které se tímto tématem zabývají, např. tipy.fish, jaknato.fish nebo ceskerybniky.fish. Ukažte svým zákazníkům a příznivcům doménou FISH, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .fish získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .fish!

Informace o doméně .fish
Cena registrace 677 Kč  (819 Kč s DPH)
Jméno žadatele Fox Woods, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .FISH nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .fish jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén