Doména .finance

REGISTRACE NOVÉ TLD

.finance domény

www.
.finance
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Rozhodování kolem financí (anglicky finance) může být často obtížné, zejména pokud Vám tato oblast není příliš blízká. Doménové jméno FINANCE je díky svému jednoznačnému zaměření perfektní pro společnosti, které se pohybují v oblasti financí, např. rychlapujcka.finance, investicniporadce.finance, vasebanka.finance. Doména .finance je také vhodná pro firmy, které se zabývají finanční gramotností a vzděláváním široké veřejnosti, např. vzdelavani.finance, investovani.finance, nebo pro tématické internetové diskuze či blogy, např. tipy.finance, jakna.finance. Ukažte svým zákazníkům, že právě Vy jste ten odborník na FINANCE, kterého hledají!
Registrací domény .finance získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .finance!

Informace o doméně .finance
Cena registrace 987 Kč  (1194 Kč s DPH)
Jméno žadatele Cotton Cypress, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .FINANCE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .finance jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén