Doména .expert

REGISTRACE NOVÉ TLD

.expert domény

www.
.expert
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Jste v nějaké oblasti opravdový expert? Podle wikipedie se výraz expert/expertka do češtiny překládá jako specialista/specialistka nebo odborník/odbornice a označuje osobu, která má velké znalosti v určitém oboru, především z praxe, a dále se v tomto oboru vzdělává. Tyto znalosti a zkušenosti velmi oceňuje i okolí, proto dejte všem najevo, že právě Vy jste ten expert, kterého hledají v oblasti cestování, elektroniky či řemeslných prací. Zvolte si doménu, která je ze svého názvu všeříkající a velmi dobře zapamatovatelná, např. jazyky.expert, poradenskesluzby.expert, pocitace.expert. Registrací domény .expert získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .expert!

Informace o doméně .expert
Cena registrace 992 Kč  (1201 Kč s DPH)
Jméno žadatele Magic Pass, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .EXPERT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .expert jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén