Doména .estate

REGISTRACE NOVÉ TLD

.estate domény

www.
.estate
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pojem majetek (anglicky estate) se jako takový nejčastěji používá ve vztahu k právním otázkám ohledně statků a bohatství. Doménové jméno ESTATE pro jeho široký význam může být použito především v souvislosti s nemovitostmi a realitními společnostmi, které se zabývají prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Doména .estate je díky svému jednoznačnému zaměření ideální pro realitní kanceláře a další profese spojené s oborem estate, jež cílí na své zákazníky pomocí prezentací na svých webových stránkách, např. nazevspolecnosti.estate, realitnikancelar.estate, nemovitosti.estate či odhadce.estate. Ukažte i Vy svým zákazníkům, že ESTATE je svět nemovitostí on-line!
Registrací domény .estate získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .estate!

Informace o doméně .estate
Cena registrace 227 Kč  (274 Kč s DPH)
Jméno žadatele Trixy Park, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .ESTATE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .estate jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén