Doména .equipment

REGISTRACE NOVÉ TLD

.equipment domény

www.
.equipment
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Bez ohledu na to, jakou práci člověk vykonává, neobejde se bez vybavení (anglicky equipment). Zemědělci potřebují traktory a nákladní automobily, řemeslníci nástroje a it obor zase počítače. Vše závisí na správném equipment. Doménové jméno EQUIPMENT je proto ideální pro firmy, které se zabývají výrobou equipment z nejrůznějších oblastí, jeho prodejem nebo následným servisem a náhradními díly. Pozvěte své zákazníky na své webové stránky, které jsou už z jejich názvu zaměřené na určitý obor, např. jezdectvi.equipment, motorky.equipment, remeslneprace.equipment nebo třeba fotografovani.equipment. Ukažte doménou EQUIPMENT, že jste profesionály ve svém oboru!
Registrací domény .equipment získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .equipment!

Informace o doméně .equipment
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Corn Station, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .EQUIPMENT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .equipment jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén