Doména .enterprises

REGISTRACE NOVÉ TLD

.enterprises domény

www.
.enterprises
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Svět je tvořen lidmi, ti tvoří společnosti a podniky (v angličtině enterprises). Pojem enterprises je užívaný mezinárodně,
a tak je doménové jméno ENTERPRISES je díky své univerzálnosti a jednoznačnému významu perfektní pro všechny společnosti i podniky, bez ohledu na obor, ve kterém podnikají. Přivítejte své stálé i potenciální zákazníky na svých originálních webových stránkách, např. nazevfirmy.enterprises, marketing.enterprises, business.enterprises nebo catering.enterprises. Ukažte i Vy prostřednictvím domény ENTERPRISES svoji společnost celému světu!
Registrací domény .enterprises získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .enterprises!

Informace o doméně .enterprises
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Snow Oaks, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .ENTERPRISES nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .enterprises jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén