Doména .education

REGISTRACE NOVÉ TLD

.education domény

www.
.education
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Vzdělání (v angličtině education) v určitém oboru je tou nejlepší cestou, jak se dostat dopředu ve své kariéře nebo zájmu. Díky větší dostupností internetu se rozšiřuje také nabídka vzdělávání, a to ve své formě on-line. Díky svému jasně určenému významu je doménové jméno EDUCATION ideální pro vysoké školy, univerzity, specializovaná pedagogická pracoviště, firmy specializující se na vzdělávání a kurzy nejrůznějšího zaměření. Vytvořte si originální webovou adresu zaměřenou na education, např. nazevskoly.education, jazyky.education nebo nazevfirmy.education. Jste blogger nebo Vás vzdělávání prostě baví? Nasměrujte své příznivce na své stránky zaměřené na education, např. diskuzniforum.education či mujblog.education. Ukažte svou doménou EDUCATION, že jste příznivci vzdělávání!
Registrací domény .education získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .education!

Informace o doméně .education
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Brice Way, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .EDUCATION nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .education jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén