Doména .domains

REGISTRACE NOVÉ TLD

.domains domény

www.
.domains
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Doménová jména (domains) tvoří obrovský průmysl, především díky příchodu nových doménových rozšíření. Plánuje se více než 1000 nových rozšíření pro registraci doménových jmen. Doménové jméno DOMAINS je také ideální pro domains investory, kteří mohou využít tohoto rozšíření jako vyhrazený prostor k představení svého doménového portfolia. Doména domains je pro svou jednoduchost a jednoznačný význam perfektní především pro firmy, které podnikají v oblasti domén, ať se již jedná o registrátory, resellery či správce domains. Uvítejte své zákazníky a klienty na originálních webových stránkách, např. reseller.domains, novinky.domains, sprava.domains nebo registrace.domains. Ukažte doménou DOMAINS svým zákazníkům, že jste v doménách guru!
Registrací domény .domains získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .domains!

Informace o doméně .domains
Cena registrace 453 Kč  (548 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sugar Cross, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .DOMAINS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .domains jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén