Doména .directory

REGISTRACE NOVÉ TLD

.directory domény

www.
.directory
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Adresář (anglicky directory) může odkazovat na seznam jmen a případně i kontaktní údaje osob v rámci města nebo i činností. DIRECTORY může také odkazovat do složky v systému souborů v počítači, která slouží pro snadné ukládání, organizaci a vyhledávání souborů. Jinými slovy, directory jsou prostředky určené k pomoci lidem najít to, co hledají,
ať se již jedná o lidi, místa či věci. Doménové jméno .directory je z hlediska svého významu perfektní pro firmy, které poskytují jakékoli online informace nebo webové databáze, např. remeslneprace.directory, novefirmy.directory, restauracepraha.directory. Ukažte doménou DIRECTORY Vašim návštěvníkům, že právě u Vás najdou to, co hledají!
Registrací domény .directory získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .directory!

Informace o doméně .directory
Cena registrace 113 Kč  (137 Kč s DPH)
Jméno žadatele Extra Madison, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .DIRECTORY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .directory jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén