Doména .dental

REGISTRACE NOVÉ TLD

.dental domény

www.
.dental
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Zubní hygiena (anglicky dental hygiene) je součást každodenní rutiny pro většinu z nás. Doménové jméno DENTAL je díky svému jednoznačnému zaměření ideální pro webové stránky dental lékařů, kteří mohou se svými pacienty sdílet ordinační hodiny, služby a veškeré další důležité informace. Přivítejte své stálé i potenciální pacienty na originálních webových stránkách, např. lekarpardubice.dental, ordinacechrudim.dental, soukromylekar.dental. Doména .dental je také perfektní pro firmy, které podnikají v oblasti prodeje zubní hygieny, např. zdravyusmev.dental, beleni-zubu.dental, kvalitnikartacky.dental. Ukažte i Vy doménou DENTAL svým zákazníkům, že se v dentální hygieně opravdu vyznáte!
Registrací domény .dental získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .dental!

Informace o doméně .dental
Cena registrace 987 Kč  (1194 Kč s DPH)
Jméno žadatele Tin Birch, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .DENTAL nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .dental jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén