Doména .dance

REGISTRACE NOVÉ TLD

.dance domény

www.
.dance
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Tanec (anglicky dance) mnoho lidí vnímá nejen jako formu cvičení, ale především jako formu terapie a sebevyjádření. DANCE je vhodný pro každou věková skupinu, bez ohledu na zkušenosti na tanečním parketu a tak si každý může najít právě ten svůj tanec, který ho baví nejvíce. Doménové jméno .dance je pro svoji jednoduchost a jednoznačný význam vhodné především pro společnosti, které se pohybují v tanečním oboru, ať se již jedná o nabídku kurzů či prodej tanečních potřeb, např. zumbapraha.dance, kurzy.dance, obleceni.dance, tanecnipotreby.dance. Doména .dance je také perfektní pro webové stránky, které se tanci věnují a mohou tak sdílet tuto vášeň s ostatními tanečníky, např. latina.dance, standardnitance.dance, flamenco.dance, irskystep.dance. Ukažte i Vy doménou DANCE, že jsou všichni tanečníci na té správné adrese!
Registrací domény .dance získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .dance!

Informace o doméně .dance
Cena registrace 508 Kč  (614 Kč s DPH)
Jméno žadatele United TLD Holdco Ltd.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .DANCE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .dance jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén