Doména .cool

REGISTRACE NOVÉ TLD

.cool domény

www.
.cool
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Jste opravdu cool? Anglický výraz cool označuje něco skvělého, výborného, úžasného – něco, co prostě „letí“ a je in.
Je to především také perfektní doména pro společnost, která se nebojí ukázat, že cool je, ať již svými službami nebo výrobky, od technologií po módu. Doménové jméno COOL je díky své univerzálnosti a jednoznačnosti ideální i pro diskuzní portály, blogy či fóra, která se zabývají nejmodernějšími trendy, vychytávkami a novinkami v nejrůznějších oblastech, jako např. novinky.cool, moda.cool, nazevfirmy.cool nebo jmenoprijmeni.cool. .Cool je skvělá doména pro kohokoli – je jednoduše COOL!
Registrací domény .cool získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .cool!

Informace o doméně .cool
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Koko Lake, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .COOL nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .cool jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén