Doména .contractors

REGISTRACE NOVÉ TLD

.contractors domény

www.
.contractors
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Dodavatelé (anglicky contractors) jsou pro mnoho podnikatelů a firem nepostradatelní a často na nich závisí kvalita nabízených služeb, ať se již jedná o stavebnictví, potraviny nebo marketing. I fyzické osoby využívají v souvislosti s dodávkami elektřiny, plynu a vody služeb contractors. Doménové jméno CONTRACTORS je pro svůj jednoznačný význam proto přímo předurčeno dodavatelům z nejrůznějších oborů, např. stavebniny.contractors, kadernicke-potreby.contractors, energie.contractors, vseprokancelar.contractors. Doména .contractors je také ideální pro internetové diskuze, fóra a blogy, na kterých si mohou uživatelé předávat zkušenosti, informace i zajímavé tipy na spolehlivé dodavatele, např. kvalitni.contractors, nejlepsi.contractors, gastronomie.contractors. Odlište se od konkurence doménou CONTRACTORS, která ukáže Vašim zákazníkům, že jsou na té správné adrese!
Registrací domény .contractors získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .contractors!

Informace o doméně .contractors
Cena registrace 689 Kč  (833 Kč s DPH)
Jméno žadatele Magic Woods, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CONTRACTORS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .contractors jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén