Doména .computer

REGISTRACE NOVÉ TLD

.computer domény

www.
.computer
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Za prvního předchůdce počítače (v angličtině computer) můžeme považovat Abakus, tedy počítadlo. Ze základu tohoto slova pochází i české pojmenování přístroje "počítač". S postupem času se přístroj vyvinul v pomocníka, bez něhož si svůj život dnes téměř nedokážeme představit. Personal computer (tedy osobní počítač) používá mnoho lidí v souvislosti s prací, vzděláním a zábavou. Doménové jméno COMPUTER je ideální pro firmy, které počítače prodávají, servisují či různě upravují a vylepšují, např. servis.computer, eshop.computer či software.computer. Tato doména je také vhodná pro diskuzní fóra nebo blogy, které se zajímají o moderní technologie a kde mohou členové sdílet novinky, recenze a tipy v této oblasti, např. mujblog.computer nebo novinky.computer. Využijte známý pojem COMPUTER pro své unikátní webové stránky i Vy!
Registrací domény .computer získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .computer!

Informace o doméně .computer
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Pine Mill, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .COMPUTER nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .computer jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén