Doména .company

REGISTRACE NOVÉ TLD

.company domény

www.
.company
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Společnost nebo firma (v angličtině company) často působí nejen na své tuzemské zákazníky, ale cílí i na zahraniční klientelu. Doménové jméno COMPANY je velmi dobře zapamatovatelné, a vzhledem k jeho jednoznačnému významu vás snadno identifikují i zákazníci ze zahraničí. Doména .company je ideálním profilem k představení vaší společnosti zahraničním zemím a státům po celém světě, ať jste malá / začínající firma, či velký koncern / sdružení podniků. Díky své neutrálnosti je také vhodná pro všechny oblasti průmyslu i služeb, např. jmenovasifirmy.company, marketing.company nebo it.company. Neváhejte a prezentujte i vy svoji COMPANY nebo značku po celém světě!
Registrací domény .company získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .company!

Informace o doméně .company
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Silver Avenue, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .COMPANY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .company jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén