Doména .community

REGISTRACE NOVÉ TLD

.community domény

www.
.community
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Tvoření nejrůznějších komunit (anglicky community) je pro lidstvo velmi přirozené, především z toho důvodu, že člověk je velmi společenský tvor a téměř každý chce mít pocit, že někam patří. COMMUNITY se vyznačuje vzájemnou interakcí, která vychází povětšinou ze společných potřeb nebo zájmů a její členové tyto potřeby a zájmy sdílejí. Doménové jméno .community je díky svému jednoznačnému a jasnému významu přímo ideální pro vytváření webových stránek, v rámci kterých se mohou utvářet komunity s různým zaměřením, např. spartapraha.community, fotbal.community, vytvarne-cinnosti.community, tanec.community, pomocvnouzi.community nebo buddhismus.community. Posilte i Vy svoji komunitu s doménou COMMUNITY!
Registrací domény .community získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .community!

Informace o doméně .community
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Fox Orchard, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .COMMUNITY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .community jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén