Doména .coffee

REGISTRACE NOVÉ TLD

.coffee domény

www.
.coffee
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Od espressa po caffè latte, káva (anglicky coffee) je nutností na každodenní bázi pro mnoho lidí. Jen v Americe vypije více než 50 procent dospělých alespoň jeden šálek kávy denně. Díky svému všeříkajícímu zaměření může být doména COFFEE on-line domovem pro všechno, co s coffee souvisí. Ať již vlastníte kavárnu, specializovaný e-shop s kavárenským a kávovým zbožím či jste milovník kvalitní kávy, s doménovým jménem .coffee budete nepřehlédnutelní. Pozvěte své zákazníky na Vaše unikátní webové stránky, jako např. nazevspolecnosti.coffee či eshop.coffee. Máte pro kávu slabost a rádi zkoušíte nové druhy? Podělte se o své zážitky a zkušenosti na svém novém blogu nebo diskuzním fóru, např. mujblog.coffee debatniforum.coffee.
Ukažte svým zákazníkům a příznivcům prostřednictvím domény COFFEE, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .coffee získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .coffee!

Informace o doméně .coffee
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Trixy Cover, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .COFFEE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .coffee jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén