Doména .club

REGISTRACE NOVÉ TLD

.club domény

www.
.club
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pro jakoukoli skupinu je velmi lákavou představou, že se s ní její členové cítí spřízněně a mají svůj klub (anglicky club). Existuje nespočet sportovních týmů a jejich fanklubů, bavičů a hudebníků a jejich fanoušků, subkultur a politických hnutí všeho druhu, které se nazývají klub. Tuto politiku převzaly i některé obchodní podniky, které využívají členství k posílení pocitu exkluzivity, jako např. potravinové řetězce a občerstvení či módní řetězce, které mají také své kluby. Miliony klubů po celém světě pomáhají definovat lidskou kulturu a společnost, na sociální síti Facebook je zaregistrovaných přes 600 milionů skupin, v kterých se sdružují miliony uživatelů. Doména .club je ideálním jménem pro Váš klub, protože díky svému sociálnímu významu umožňuje sdružování nadšenců, fanoušků a příznivců. Ti se mohou na jednom místě podělit o své názory, poznatky i tipy. Staňte se i Vy prostřednictvím této domény .club provozovatelem virtuálního prostoru, kde se mohou scházet komunity a skupiny, které chtějí sdílet vášeň a zápal pro své koníčky a zájmy, jako např. kava.club, fotbal.club, cestovani.club či zimnisporty.club. Registrací domény .club získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .club!

Informace o doméně .club
Cena registrace 346 Kč  (419 Kč s DPH)
Jméno žadatele .CLUB DOMAINS, LLC
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CLUB nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .club jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén