Doména .clothing

REGISTRACE NOVÉ TLD

.clothing domény

www.
.clothing
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Oblečení (anglicky clothing) bylo odedávna velmi zásadní komoditou. Protože poskytuje řadu výhod od stylu po nutnost, bude naše poptávka po oblečení téměř nepřetržitá. V důsledku toho se on-line nakupování nejen clothing stalo pro nakupující velmi pohodlnou a snadnou záležitostí. Doménové jméno CLOTHING z důvodu svého jasného obsahu cílí na oblasti, které jsou spojené s oděvním průmyslem, ve kterém je roční obrat v řádech miliard dolarů. Doména .clothing je ideální pro clothing obchody, módní návrháře nebo diskuzní fóra, která mohou navštěvovat příznivci módy a nových trendů, např. nazevspolecnosti.clothing, jmenoprijmeni.clothing či novetrendy.clothing. Ukažte svou novou doménou CLOTHING, že se v módě vyznáte!
Registrací domény .clothing získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .clothing!

Informace o doméně .clothing
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Steel Lake, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CLOTHING nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .clothing jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén