Doména .click

REGISTRACE NOVÉ TLD

.click domény

www.
.click
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Click (v češtině klik), myšleno ve smyslu klik kurzorem na obrazovce, je velmi jednoduchý a výstižný výraz, který vysílá signál vybízející k rychlé akci - prostě klikněte! Doménové jméno CLICK se vzhledem k jeho univerzálnosti hodí pro nejrůznější oblasti podnikání, a tak ho mohou využít společnosti v téměř všech oblastech působení, od novinek přes cestovní kanceláře až po reklamy, jako např. nejnovejsizpravy.click, nejlevnejsimoda.click, nejlepsidovolena.click, chcipujcku.click. Doména .click je také velmi vhodná pro nejrůznější diskuzní fóra či blogy, např. jmenoprijmeni.click, stacijeden.click nebo diskuzniforum.click. Směřujte i Vy CLICK svého zákazníka na své jedinečné stránky!
Registrací domény .click získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .click!

Informace o doméně .click
Cena registrace 113 Kč  (137 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CLICK nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .click jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén