Doména .city

REGISTRACE NOVÉ TLD

.city domény

www.
.city
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Město (anglicky city) hraje velmi důležitou ekonomickou a kulturní roli napříč všemi národy a zeměmi, od Paříže přes New York City do Tokia a ještě dál. Ať lidé žijí v malém městečku či v rušném velkoměstě, vždy mají právě k tomu svému městu specifický vztah. Doménou CITY mohou společnosti a firmy jasně ukázat, že jsou jedničkami v oboru právě ve svém městě a být tak blíže svým zákazníkům a klientům, např. restaurace.city, obchod.city nebo třeba akce.city. Doménové jméno .city je také díky svému jasnému globálnímu významu ideální v oblasti cestovního ruchu, převážně pro zahraniční turisty a cestovní kanceláře, např. prague.city, plzen.city či opava.city. Ukažte svým zákazníkům, že i Vy tvoříte součást jejich CITY!
Registrací domény .city získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .city!

Informace o doméně .city
Cena registrace 459 Kč  (556 Kč s DPH)
Jméno žadatele Snow Sky, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CITY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .city jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén