Doména .cheap

REGISTRACE NOVÉ TLD

.cheap domény

www.
.cheap
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pojem cheap se do češtiny překládá jako levný / laciný a setkáme se s ním především v souvislosti s cenou zboží, produktu nebo služeb. Doménové jméno CHEAP je díky své univerzálnosti a jasnému významu ideální pro firmy z nejrůznějších oblastí, které se zaměřují na cenově nejlepší nabídku pro své klienty a zákazníky, např. software.cheap, notebook.cheap či marketing.cheap. Doména cheap se skvěle hodí také pro internetové diskuze, ve kterých si její návštěvníci mohou předávat zkušenosti a tipy na levné služby či zboží, např. diskuzniforum.cheap, tip.cheap. Zaujměte i Vy své zákazníky svými CHEAP službami a produkty!
Registrací domény .cheap získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .cheap!

Informace o doméně .cheap
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sand Cover, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CHEAP nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .cheap jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén