Doména .center

REGISTRACE NOVÉ TLD

.center domény

www.
.center
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Chcete, aby Vaše webové stránky byly centrem pozornosti? V angličtině se používá výraz center v mnoha spojitostech - ať se jedná o nákupy, business či technologie. Pojem center ve slovinštině znamená centrum. Vyzkoušejte i Vy jedinečnost této domény, např. praha.center, jizerskehory.center, nakuplevne.center či novetechnologie.center. Doména .center je unikátní ve své jednoduchosti a zřetelně a jasně odkazuje na obsah webu. Registrací domény .center získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .center!

Informace o doméně .center
Cena registrace 439 Kč  (531 Kč s DPH)
Jméno žadatele Tin Mill, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CENTER nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .center jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén