Doména .care

REGISTRACE NOVÉ TLD

.care domény

www.
.care
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz care se do češtiny překládá jako péče, především v souvislosti se zdravotnictvím. Lidé si mohou vybrat své zdravotní středisko i lékaře sami. Doménové jméno CARE je pro svůj jasný význam ideální pro živnostníky či firmy, které podnikají v oblasti zdravotnictví, ať se již jedná o poskytování lékařských služeb, prodej zdravotnických potřeb a materiálů nebo prodej léčiv. Díky svému mezinárodnímu používání je doména .care vhodná pro menší i nadnárodní firmy, např. jmeno.care, vaslekar.care, ustnihygiena.care či zdravotnickepotreby.care. Koncovka .care je také ideální pro internetová fóra a diskuze, ve kterých si návštěvníci mohou navzájem sdílet své zážitky a doporučení na jednotlivé lékaře, zařízení nebo online obchody, např. nejlepsilekar.care, zubnilekarpraha.care, dobralekarna.care. Ukažte i Vy svým pacientům a klientům, že se mohou spolehnout na Vaši CARE!
Registrací domény .care získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .care!

Informace o doméně .care
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Goose Cross (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CARE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .care jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén