Doména .camp

REGISTRACE NOVÉ TLD

.camp domény

www.
.camp
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Kempování (v angličtině camp) v přírodě je velmi oblíbená outdoorová volnočasová aktivita, kterou stále provozuje mnoho lidí, jen ve Spojených státech ročně kempuje přes 42 milionů Američanů. S globálním rozšířením internetu se CAMP aktivita zjednodušila v rámci vyhledávání zajímavých a vhodných lokalit či vybavení pro kempování. Doménové jméno .camp je přímo předurčeno pro firmy, které se pohybují v camp oboru, např. vybaveni.camp, outdoor.camp, stanyspacaky.camp, ceskyraj.camp nebo sumava.camp. Doména .camp je také vhodná pro webové stránky, kde se mohou scházet příznivci této aktivity a sdílet novinky a tipy, např. kamvyrazit.camp, vylety.camp, jiznimorava.camp. Přivítejte doménou CAMP na svých webových stránkách všechny nadšence kempování!
Registrací domény .camp získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .camp!

Informace o doméně .camp
Cena registrace 961 Kč  (1163 Kč s DPH)
Jméno žadatele Delta Dynamite, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CAMP nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .camp jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén