Doména .camera

REGISTRACE NOVÉ TLD

.camera domény

www.
.camera
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz camera může v češtině označovat kameru i fotoaparát, prostřednictvím kterých lidé zaznamenávají své životní příběhy, zvláštní a neopakovatelné momenty nebo se zvěčňují oblíbenými portréty, tzv. selfies. Doménové jméno CAMERA je ideální pro firmy i jednotlivce, kteří podnikají v oblasti fotografování, tedy pro umělecké fotografy, fotoateliéry nebo specializované obchody s fotografickým vybavením a příslušenstvím, např. jmenoprijmeni.camera, fotoatelier.camera, svatby.camera. Doména .camera se výborně hodí i pro blogy a diskuzní fóra o fotografování nebo založení vlastní galerie, kde si uživatelé mohou fotografie prohlížet online, např. mojealbum.camera, diskuzniforum.camera, jaamoje.camera. Ukažte díky doméně CAMERA Vašim návštěvníkům, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .camera získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .camera!

Informace o doméně .camera
Cena registrace 961 Kč  (1163 Kč s DPH)
Jméno žadatele Atomic Maple, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CAMERA nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .camera jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén