Doména .cab

REGISTRACE NOVÉ TLD

.cab domény

www.
.cab
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz cab je především v USA hojně užívaný pro taxi. Jen v New Yorku jsou taxi služby využívány ročně přes 240 miliony pasažéry, ve Spojených státech je k roku 2012 licencováno téměř 240 000 taxikářů a cab společností. Doménové jméno CAB je pro svůj jednoznačný význam přímo ideální pro podniky, firmy i živnostníky, kteří provozují taxi služby, např. mestotaxi.cab, rychletaxi.cab, jmenoprijmeni.cab. Doména .cab je také perfektní pro všechny webové stránky, které se zabývají cestováním a taxi službami, např. taxipraha.cab, nejlevnejsitaxi.cab, newyork.cab. Přivítejte s doménou CAB své zákazníky i příznivce na originálním webu!
Registrací domény .cab získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .cab!

Informace o doméně .cab
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Half Sunset, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .CAB nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .cab jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén