Doména .blue

REGISTRACE NOVÉ TLD

.blue domény

www.
.blue
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Modrá (anglicky blue) je dobrá, už je to tak – zpívá ve své písni česká hudební skupina Žlutý pes. Barevné doménové jméno BLUE je díky své univerzálnosti vhodné pro téměř každé webové stránky nejrůznějšího zaměření, ať již se jedná o prezentaci výrobků společnosti či internetovou diskuzi nebo fórum, které se této oblíbené blue barvě věnuje, např. firma-produkty.blue, spolecnot-projekty.blue, vybavenidomacnosti.blue, kvetiny.blue, obrazky.blue, botyakabelky.blue. Zazařte u svých zákazníků i Vy díky doméně BLUE!
Registrací domény .blue získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .blue!

Informace o doméně .blue
Cena registrace 402 Kč  (486 Kč s DPH)
Jméno žadatele Afilias Limited
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .BLUE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .blue jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén