Doména .bio

REGISTRACE NOVÉ TLD

.bio domény

www.
.bio
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

BIO je zkratka pro "biologique", což znamená "ekologický". Tato nová generická top-level doména BIO byla navržena v Paříži jakožto centru pro rozvoj ekologických potravin a potravinových doplňků. I přes jasnost označování bio výrobků podle předpisového rámce, spotřebitelé nemusí mít vždy všechny informace, které potřebují k výběru potravin. Doménové jméno .bio je pro svou univerzálnost, jednoduchost a jasný význam ideální volbou pro zemědělce, výrobce, dodavatele nebo také maloobchodníky, kteří mohou prostřednictvím této domény .bio nabídnout lepší informace svým zákazníkům, např. nasobchod.bio, potraviny.bio či vyzivovedoplnky.bio. Ukažte svým zákazníkům, že u Vás mohou nakupovat BIO!
Registrací domény .bio získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .bio!

Informace o doméně .bio
Cena registrace 1592 Kč  (1926 Kč s DPH)
Jméno žadatele STARTING DOT
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Omezená
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .BIO má následující omezení a může si ji zaregistrovat osoba nebo firma, která splňuje tyto podmínky: osoba/firma musí být angažována v oblasti produkce, zpracování, přeprodeji (maloobchod) nebo jinak angažována v oblasti zemědělského průmyslu, potravin či farmaření. V takovém případě je potřeba vytvořit nové webové stránky odkazující na označení "BIO Trust Seal", které je poskytované registrem a řídí se zásadami ekologického zemědělství, které jsou uvedeny v registru a IFOAM.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .bio jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén