Doména .bike

REGISTRACE NOVÉ TLD

.bike domény

www.
.bike
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Výraz bike se do překládá češtiny jako „kolo“, může se jednat o jízdní kolo či motocykl (motorbike). Biking znamená víc, než jen oblíbený způsob trávení volného času či dopravní prostředek. Je to také styl života mnoha sportovců a bikerů po celém světě. Lidé si bike oblíbili již v 19.století a počet příznivců stále roste – odhadovaný počet bicyklů se v celosvětovém měřítku pohybuje okolo 1 miliardy, polovinu těchto biků najdeme v Číně. Bike se pro motorkáře stává mnohdy dalším členem rodiny, bikeři mohou na internetu sdílet informace, zajímavosti, cestopisy nebo jen svou vášeň pro tyto stroje a zakládají početné bike kluby a komunity. Doména .bike je ideálním jménem nejen pro Vaše stránky, na kterých se mohou potkávat příznivci biků, ale také ideální adresou Vašeho e-shopu s bike potřebami, např. jizdnikola.bike, yamaha.bike, motoobleceni.bike či cyklistickedresy.bike. Registrací domény .bike získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .bike!

Informace o doméně .bike
Cena registrace 689 Kč  (833 Kč s DPH)
Jméno žadatele Grand Hollow, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .BIKE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .bike jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén