Doména .berlin

REGISTRACE NOVÉ TLD

.berlin domény

www.
.berlin
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Německé hlavní město Berlín (v němčině Berlin), které je zároveň spolkovou zemí, je známé především svým rozdělením prostřednictvím Berlínské zdi v 60.letech 20.století. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější památky v Berlin můžeme řadit např. Braniborskou bránu, Berliner Dom, Postupimské náměstí nebo budovu Spolkového sněmu. Doménové jméno BERLIN je přímo určené společnostem i jedincům, kteří v tomto městě žijí či podnikají a chtějí se díky originální a jasné doméně .berlin odlišit od konkurence. Doména .berlin je univerzální, a tak ji lze využít pro své osobní stránky či firemní prezentaci, např. jmenofirmy.berlin, tourismus.berlin, hotel.berlin, museum.berlin, studium.berlin. Ukažte doménou BERLIN, že i Vy jste součástí tohoto města!
Registrací domény .berlin získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .berlin!

Informace o doméně .berlin
Cena registrace 1054 Kč  (1276 Kč s DPH)
Jméno žadatele dotBERLIN GmbH & Co. KG
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Omezená
Komunitní doména Ano
GEO doména Ano

Doména .BERLIN má následující omezení: Registrovat doménu .berlin může pouze fyzická osoba, právnická osoba, organizace nebo sdružení osob, které mohou prokázat ekonomické, kulturní, historické, sociální nebo jiné spojení s hlavním městem Berlín. Jeden z kontaktů (registrant, administrační kontakt) musí mít platnou poštovní adresu v Německu (mimo P.O. boxy). Doménové jméno může být využíváno 12 měsíců a musí být uvedeno do užívání do 12 měsíců od registrace.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .berlin jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén