Doména .beer

REGISTRACE NOVÉ TLD

.beer domény

www.
.beer
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Pivo (anglicky beer) je nejoblíbenější alkoholický nápoj a celkově v oblíbenosti zaujímá třetí místo, hned po vodě a čaji. Tento kvašený nápoj si získal oblibu po celém světě a je jedním ze symbolů České republiky. Doménové jméno BEER je pro svoje jednoznačné zaměření přímo předurčené pro pivovary, restaurace a hospody, které nabízí pivo svým zákazníkům, např. restaurace-abc.beer, ceskahospoda.beer, pivovar.beer. Doména .beer je také vhodná pro webové stránky, fóra a blogy, které jsou zaměřeny na beer, např. nejlepsi.beer, dobrahospoda.beer, restaurace-praha.beer. Přivítejte s doménou BEER všechny milovníky a příznivce tohoto alkoholického osvěžujícího nápoje!
Registrací domény .beer získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .beer!

Informace o doméně .beer
Cena registrace 690 Kč  (835 Kč s DPH)
Jméno žadatele Top Level Domain Holdings Limited
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .BEER nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .beer jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén