Doména .audio

REGISTRACE NOVÉ TLD

.audio domény

www.
.audio
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Anglický pojem audio se mezinárodně ujal jako označení všeho, co souvisí se sluchem a poslechem. V souvislosti se stále rostoucí popularitou hudby, se zvyšuje i prodej audio příslušenství, jako jsou sluchátka, bezdrátové reproduktory, audio nosiče a přehrávače. Doménové jméno AUDIO je přímo ideální pro společnosti pohybující se v hudebním průmyslu, které chtějí originální cestou propagovat a prodávat své nejnovější zboží. Přivítejte své zákazníky na .audio webových stránkách, např. prehravace.audio, kvalitnisluchatka.audio, domacikino.audio. Doména .audio je také vhodná pro webové stránky, fóra i blogy, které se zabývají hudbou, např. nejlepsi.audio, kvalitni.audio. Ukažte doménou AUDIO, že jste tím pravým odborníkem, kterého všichni hledají!
Registrací domény .audio získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .audio!

Informace o doméně .audio
Cena registrace 2283 Kč  (2763 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .AUDIO nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .audio jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén