Doména .agency

REGISTRACE NOVÉ TLD

.agency domény

www.
.agency
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Agentura (v angličtině agency) je společnost, která podniká především v oblasti zprostředkování a služeb, jako jsou jazyky, bezpečnost, cestování, modeling či personalistika. Doménové jméno AGENCY je díky svému jednoznačnému a jasnému zaměření ideální právě pro tyto firmy, ať už jsou z jakéhokoli oboru. Odlište se od kunkurence a dejte doménou .agency svým stávajícím i novým zákazníkům najevo, že právě u Vás jsou na té správné adrese, např. nazevspolecnosti.agency, krasnadovolena.agency, jazykysnadno.agency, modeling.agency. Doména AGENCY je také vhodná pro sdílení informací a tipů prostřednictvím diskuzních fór a blogů, jako např. nejlepsi.agency, tipy.agency.
Registrací domény .agency získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .agency!

Informace o doméně .agency
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Steel Falls, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .AGENCY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .agency jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén