Doména .academy

REGISTRACE NOVÉ TLD

.academy domény

www.
.academy
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Co si představíte pod pojmem akademie (v angličtině academy)? Obvykle je tento výraz spojován s oficiálními institucemi v oblasti vzdělávání, ale toto doménové jméno ACADEMY může být také použito i v souvislosti s webovými stránkami, které jsou zaměřeny na trénink nebo učení nových schopností a dovedností, např. onlinemakeup.academy, vzdelavani.academy, kurzy.academy nebo english.academy. Doména .academy je díky svému jednoznačnému významu také vhodná pro učitele, akademiky, kouče, lektory, školy a školská zařízení a společnosti, které se vzděláváním a školením zabývají.
Ukažte i Vy svým klientům a čtenářům, že jim ve své ACADEMY máte co nabídnout!
Registrací domény .academy získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .academy!

Informace o doméně .academy
Cena registrace 726 Kč  (879 Kč s DPH)
Jméno žadatele Half Oaks, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .ACADEMY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .academy jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén