Doména .公司

PŘEDREGISTRACE NOVÉ TLD

.公司 domény

www.
.公司
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Nová doména .公司 rozšiřuje internetový prostor o nový, nezaměnitelný název. Doména .公司 je nyní ve schvalovacím procesu, který byl zahájen v roce 2012 na základě rozhodnutí neziskové organizace Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN). Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .公司 probíhá schvalovací proces více než tisíce dalších nových doménových koncovek.
V případě, že bude nová doménová koncovka .公司 schválena a umožněna registrace široké veřejnosti, můžete si díky předregistraci u společnosti GRANSY s.r.o. zajistit zcela novou, vlastní a originální doménu!

Informace o doméně .公司 (.xn--55qx5d)
Cena předregistrace Zdarma
Jméno žadatele Computer Network Information Center of Chinese Academy of Sciences (China Internet Network Information Center)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Omezená
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén